Akcesoria GSM


Nasza oferta to szeroki wybór akcesoriów GSM renomowanych marek, dobieranych przez nas na podstawie wieloletniego doświadczenia i Państwa sugestii. Proponowany asortyment gwarantuje wysoką jakość i zadowolenie klienta. Z uwagi na prowadzoną przez nas politykę jakości wszystkie produkty objęte są gwarancją.
Dodatkowo prowadzimy zakup i sprzedaż telefonów komórkowych nowych jak i używanych na które również udzielamy gwarancji.

Nasza oferta to między innymi:


Sprzedaż, zakup, zamiana telefonów komórkowych
Przestał Ci się podobać Twój telefon komórkowy? Chciałbyś go sprzedać, albo wymienić na inny model? A może po prostu z uwagi na swoją pracę potrzebujesz drugiego telefonu? Oferujemy zakup, sprzedaż lub zamianę wielu modeli telefonów komórkowych.

Akcesoria GSM - głośniki zewnętrzne

Głośniki zewnętrzne do telefonów komórkowych
Lubisz głośno słuchać muzyki ze swojego telefonu? Nie chcesz żeby głośniki zajmowały dużo miejsca w kieszeni? Ten produkt jest stworzony specjalnie dla Ciebie. Posiadamy w ofercie głośniki zewnętrzne do wielu modeli telefonów komórkowych będących na rynku.
Ceny: od 49 zł

Akcesoria GSM - obudowy do telefonów komórkowych

Obudowy do telefonów komórkowych
Obudowa Twojego telefonu się zniszczyła? A może po prostu znudził Ci się jej kolor? Zapraszamy do nas – w naszej ofercie znajdziesz duży wybór oryginalnych obudów, lub tańszych zamienników idealnie pasujących do Twojego telefonu komórkowego. 
Ceny: od 19 zł

Akcesoria GSM - klawiatury do telefonów komórkowych

Klawiatury do telefonów komórkowych
Czy od ciągłego pisania SMS’ów wytarły Ci się już klawisze? W ofercie posiadamy klawiatury do wielu modeli telefonów komórkowych będących na rynku.
Ceny: od 9 zł

Akcesoria GSM - kable transmisyjne

Transmisja danych
Czy chciałbyś przenieść zdjęcia ze swojego telefonu komórkowego na dysk twardy komputera, bądź przegrać muzykę z komputera do pamięci telefonu komórkowego? Zrobisz to za pomocą kabla transmisyjnego, bluetootha czy IRDy, które również znajdziesz w naszej ofercie akcesoriów GSM.
Ceny: od 19 zł

Akcesoria GSM - ładowarki samochodowe do telefonów komórkowych

Ładowarki sieciowe i samochodowe do telefonów komórkowych
Twoja oryginalna ładowarka się popsuła? A może jesteś na wyjeździe i nie zabrałeś swojej? Przyjdź do nas w ofercie akcesoriów GSM posiadamy ładowarki do większości telefonów jakie znajdują się na rynku.
Ceny: od 18 zł

Akcesoria GSM - baterie do telefonów komórkowych

Baterie do telefonów komórkowych
Twój telefon komórkowy coraz częściej się wyłącza? Nie wytrzymuje już nawet całego dnia? Czas najwyższy zmienić w nim baterię. W naszej ofercie akcesoriów GSM znajdziesz baterie oryginalne, a także tańsze zamienniki z 12 miesięczną gwarancją do większości telefonów komórkowych na rynku.
Ceny: od 29 zł

Akcesoria GSM - zestawy słuchawkowe do telefonów komórkowych

Zestawy słuchawkowe do telefonów komórkowych
Lubisz słuchać muzyki czy radia w drodze do pracy? A może rozmawiasz godzinami z ukochaną i boli Cię już ręka od ciągłego trzymania telefonu komórkowego przy uchu? Przyjdź do nas i kup zestaw słuchawkowy dzięki któremu podczas rozmowy będziesz mógł wykonywać jeszcze inne czynności.
Ceny: od 25,99 zł
Odwiedź nasz sklep internetowy

Akcesoria GSM - słuchawki bluetooth

Oferta dla zmotoryzowanych
Często jeździsz samochodem? Chciałbyś aby Twój telefon komórkowy był bardziej przydatny podczas jazdy? Warto spojrzeć w naszą ofertę – Uchwyty samochodowe, nawigacje GPS, słuchawki bluetooth czy ostatnio bardzo popularny Nano Pad to tylko część produktów które znajdziesz w naszej ofercie akcesoriów GSM.

Akcesoria GSM - Karty pamięci do telefonów komórkowych

Karty pamięci do telefonów komórkowych
Czy pamięć Twojego telefonu komórkowego jest zbyt mała na dużą ilość zdjęć, które robisz, bądź na muzykę której słuchasz? Zamontuj w nim kartę pamięci, którą kupisz w najbliższym Global GSM.
Ceny: od 25 zł

Akcesoria GSM - Kabury, Etui do telefonów komórkowych

Kabury, Etui, Crystal Case'y do telefonów komórkowych
Kupiłeś telefon komórkowy i nie masz w czym go nosić, a nie chcesz żeby wycierał się w kieszeni czy rysował się o klucze w torebce?? - przyjdź do nas i dobierz etui do swojego telefonu komórkowego.
Ceny: od 2,99

 

Ceny telefonów GSM, usług serwisowych i akcesorii GSM nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 543 KC. Ceny produktów GSM zamieszczone na stronie globalcentrum są jedynie zaproszeniem do składania ofert zgodnie z art. 71 KC i nie stanowią oferty według art. 61 KC. Skontaktuj się z nami jeżeli interesuje Cię dokładna oferta na wybrane naprawe telefonów, usługi serwisu GSM, czy akcesoria GSM. Partner Stock Inventory