Polityka Jakości

Profesjonalny Serwis GSM, i sprzedaż akcesorii najwyższej jakości

Fundamentalnym dla nas czynnikiem zapewniającym Państwa satysfakcję i dającym nam przewagę nad konkurencją jest jakość i rzetelność naszych usług.
Naszym celem jest zaspokajanie Państwa potrzeb poprzez fachową obsługę, profesjonalne doradztwo i oferowanie produktów GSM o najwyższej jakości, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii.

Naszą markę określają następujące wartości:

Partnerstwo
Jesteśmy zespołem ludzi młodych którzy wychowali się w dobie komputerów i telefonii komórkowej, potrafimy się dopasować do potrzeb drugiego człowieka i wiemy o tym czego mu potrzeba, spełniając tym samym jego oczekiwania.

Zrozumienie
Wiemy, że nasze istnienie na rynku uzależnione jest głównie od Państwa dlatego też jesteście dla nas najważniejsi, dążymy do zrozumienia Waszych potrzeb oferując profesjonalną obsługę i serwis GSM.

Odpowiedzialność
Za każdym razem na nasze naprawy i akcesoria GSM udzielamy gwarancji, chcąc uświadomić Państwu że nie boimy się odpowiedzialności za jakość naszych usług.

Doświadczenie
Wiele lat na rynku telefonów komórkowych nauczyło nas bardzo dużo, spotkaliśmy się z wieloma nietypowymi sytuacjami i wiemy jak sobie z nimi radzić, aby każdy klient wychodził od nas zadowolony i miał ochotę do nas wrócić.

Dostępność
Nasze punkty serwisowo-handlowe zlokalizowane są w dużych centrach handlowych na terenie trójmiasta, dlatego też można odwiedzić nas również w niedzielę.

Kompleksowość
W naszych punktach kompleksowo zajmiemy się Państwa telefonem komórkowym, od doradztwa, przez diagnozę i naprawę do pomocy w wyborze najlepszych akcesoriów GSM.

Rozpoznawalność marki
Staramy się, aby nasze punkty były identyfikowane z nami. W każdym punkcie serwisowo – handlowym dbamy o estetykę i schludny wygląd, aby marka firmy Global była rozpoznawalna, kojarzona i budziła zaufanie klienta.

 

Ceny telefonów GSM, usług serwisowych i akcesorii GSM nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 543 KC. Ceny produktów GSM zamieszczone na stronie globalcentrum są jedynie zaproszeniem do składania ofert zgodnie z art. 71 KC i nie stanowią oferty według art. 61 KC. Skontaktuj się z nami jeżeli interesuje Cię dokładna oferta na wybrane naprawe telefonów, usługi serwisu GSM, czy akcesoria GSM. Partner Stock Inventory