czasem
GlobalCentrum - rozwijamy się
Polityka jakości w serwisach i sklepach Globalcentrum
 
Sklep internetowy Global Centrum GSM
 
serwis GSM, soft, Nokia, Samsung, Sony Ericsson, iPhone, LG, HTC, BlackBerry
 
Zakup i sprzedaż telefonów komórkowych w sklepach globalcentrum
 
 

Serwis GSM i Nawigacji


Prowadzimy kompleksowe naprawy pogwarancyjne większości telefonów komórkowych występujących na naszym rynku.
Dysponujemy nowoczesnym sprzętem pomiarowym i naprawczym, pracujemy na wysokiej jakości materiałach i podzespołach. Dzięki temu wykonywane przez nas naprawy nie odbiegają jakością od usług serwisów autoryzowanych, są jednak od nich znacznie tańsze. Chcąc spełnić oczekiwania naszych klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o naprawę i serwis nawigacji.
  

Wymiana szybki / Regeneracja modułu w telefonie
Twój telefon spadł i na ekranie pojawiła się charakterystyczna pajęczynka? Podczas upadku telefonu często zdarza się, że pęka tylko szybka, a ekran dotykowy oraz wyświetlacz są całe. W takiej sytuacji nie trzeba wymieniać całego modułu, który jest bardzo kosztowny. Oferujemy Państwu usługę wymiany samej szybki, inaczej zwaną regeneracją modułu, którą wykonujemy z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu.


Zapraszamy na jeden z punktów Global GSM lub do naszego e-sklepu, gdzie można złożyć zamówienie, po czym wysłać telefon do naszej centrali:

Naprawa uszkodzonych nawigacji
Czy w Twojej nawigacja nie włącza się mimo wielokrotnych prób ładowania? Serwisanci Global GSM wymienią uszkodzony włącznik, gniazdo ładowania bądź gniazdo komunikacyjne.

Wystarczy że odwiedzisz nasz punkt lub umówisz się na naprawę.
Skontaktuj się z nami.

Naprawa oprogramowania nawigacji
Twoje urządzenie GPS uruchamia się i ładuje, a mimo to nie działa mapa, bądź wyświetla się tylko początkowe LOGO programu? Przynieś urządzenie do naszego serwisu, a tam zostanie sprawdzone czy nie uszkodził się soft. Nasi serwisanci naprawią uszkodzone oprogramowanie nawigacji, wgrają Ci nowe mapy bądź odblokują Twoją elektroniczną mapę.

Skontaktuj się z nami
w celu wstępnego ustalenia przyczyny awarii.

Odzyskiwanie kontaktów
Czy kontakty które zapisujesz do pamięci Twojego telefonu są dla Ciebie warte więcej niż sam telefon ? Często zdarza się że zanim zdąrzysz je z archiwizować, telefon odmawia posłuszeństwa, przestaje działać wyświetlacz, blokuje się klawiatura, bądź wyłączy się i nie idzie go włączyć.

Twoje dane są do odzyskania - wystarczy odzwiedzić Serwis Global, a serwisanci zrobią wszystko co w ich mocy, aby odczytać zapisane w pamięci kontakty.

Zmiana oprogramowania telefonu, w tym zmiany pakietu językowego
Dostałeś telefon od rodziny z zagranicy i denerwuje Cię że nie ma języka polskiego? W każdym naszym punkcie wgramy Ci odpowiedni pakiet językowy.

 

Jeżeli chcesz poznać dokładną cenę zmiany oprogramowania w Twoim telefonie komórkowych napisz do nas!

Naprawa telefonów odrzuconych przez serwisy autoryzowane

Zepsuł Ci się telefon, a autoryzowany serwis zwrócił Ci go bez naprawy? Wystarczy, że przyjdziesz do nas, a zrobimy wszystko co w naszej mocy aby usunąć usterkę.

 
Chcesz poznać bardziej przybliżoną cenę naprawy ? Opisz przypadek Twojego telefonu komórkowego, a postaramy się dokładniej go wycenić - wystarczy że do nas napiszesz.

Naprawa telefonów komórkowych uszkodzonych z powodu ingerencji cieczy
Czy Twój telefon komórkowy wpadł kiedyś do wody albo uległ zamoczeniu? Czy serwis odmówił naprawy z powodu zawilgocenia? Przynieś telefon do naszego serwisu GSM - naprawiamy "telefony po zalaniu"
 

Często koszt naprawy uzależniony jest od stopnia zawilgocenia i modelu telefonu. Dlatego też w celu dokładniejszej wyceny skontaktuj się z nami!

Wymiana wyświetlaczy i taśm wyświetlaczy
Czy zauważasz że Twój wyświetlacz zaczął zachowywać się dziwnie? Nie tak wyświetla? Pokazują się pionowe lub poziome paski? Działa tak jakby nie łączył? A może telefon komórkowy spadł i zbił się wyświetlacz? Zgłoś się do naszego serwisu GSM, a w szybkim czasie wymienimy uszkodzoną taśmę lub wyświetlacz.
 

Cena naprawy uzależniona jest od modelu telefonu w jakim nastąpiło uszkodenie, aby otrzymać dokładniejszą wycenę napisz do nas!

Serwis GSM - Naprawy poserwisowe telefonów Nokia, Sony Ericsson, Samsung, LG, iPhone i wielu innych

Usuwanie blokad z telefonów komórkowych
Skończyła Ci się umowa, chcesz zmienić operatora, a Twój telefon komórkowy jest zabezpieczony? Przyjdź do naszego serwisu GSM, a usuniemy blokadę Twojego telefonu.

Jeżeli chcesz poznać dokładną cenę usunięcia simlocka ze swojego telefonu skontaktuj się z nami!

Usuwanie kodów zabezpieczających z telefonów komórkowych
Po włożeniu karty SIM telefon pyta Cię o kod zabezpieczający? Nie pamiętasz gdzie go schowałeś?  Ten który zapisany jest w instrukcji obsługi nie działa? Odwiedź nasz serwis GSM, a usuniemy to zabezpieczenie.
 

Jeżeli chciałbyś wiedzieć ile kosztuje odblokowanie kodu zabezpieczającego w Twoim telefonie komórkowym napisz do nas!

Naprawa Contact Service Provider, Temper Alert, System Failure, Phone freeze
Jeżeli na wyświetlaczu Twojego telefonu komórkowego pokaże się któryś z poniższych alertów:
Contact Service Provider
Temper Alert
System Failure
Phone freeze
Phone locked return for servicing
Wrong Card
Permanently locked
Przy okazji zakupów zabierz ze sobą swój telefon komórkowy do naszego serwisu GSM, a my usuniemy usterkę.
 

W celu dokładniejszej wyceny usterki występującej w Twoim telefonie komórkowym napisz do nas.

Decustomizacja ustawienia operatora
Może denerwuje Cię już logo operatora podczas uruchamiania się telefonu komórkowego, bądź dzwonki których nie możesz usunąć? Przeprowadzimy decustomizację Twojej komórki - wystarczy, że nam ją przyniesiesz.
 

Napisz do nas, jeżeli jesteś zainteresowany decustomizacją, a my dokładniej wycenimy koszt usługi znając model Twojego telefonu.

Naprawa telefonów uszkodzonych mechanicznie
Twój telefon komórkowy wypadł Ci z kieszeni co spowodowało jego mechaniczne uszkodzenie? Zawitaj z nim do naszego serwisu GSM, a nasi serwisanci doradzą Ci co trzeba wymienić, aby koszt naprawy był jak najniższy, a także naprawią to uszkodzenie. Wycenę naprawy wykonujemy GRATIS.

Naprawa programowa po nieudanych flashowaniach
Czy miałeś już telefon komórkowy w jakimś serwisie? A może sam próbowałeś zmieniać oprogramowanie w telefonie, a coś poszło niezgodnie z instrukcją? Potrafimy sobie poradzić nawet z takim problemem, wystarczy, że powierzysz nam swój telefon komórkowy.
 

Chcesz dokładniejszej wyceny ? - skontaktuj się z nami

Serwis GSM - naprawy pogwarancyjne telefonów uszkodzonych mechanicznie i zalanych cieczą

Wymiana joysticków w telefonach komórkowych
Czy podczas grania w ulubioną grę zauważasz, że Twój joystick blokuje się, albo przestał w ogóle reagować? Udając się do naszego serwisu GSM, zabierz ze sobą swój telefon komórkowy, a my w szybkim czasie wymienimy joystick na nowy.
 

Aby uzyskać dokładną cenę naprawy joysticka, napisz do nas i podaj model swojego telefonu.

Wymiana głośników, mikrofonów, złączy systemowych, buzerów, wibracji itp.
Czy podczas rozmowy zauważasz że coraz gorzej słyszysz swojego rozmówcę? A może ostatnio ciszej dzwoni Ci telefon komórkowy? Masz problem z jego naładowaniem, czy podłączeniem zestawu słuchawkowego? Może przestał wibrować? Gdy tylko z nim do nas przyjdziesz - sprawnie usuniemy usterkę.
 

Koszt naprawy uzależniony jest głównie od modelu telefonu w którym występuje usterka, dlatego też napisz do nas a my postaramy się dokładniej wycenić naprawę Twojego telefonu komórkowego.

Resetowanie kart pamięci flash
Coś nie tak z Twoją kartą pamięci? Być może trzeba ją zresetować? TAK, to również robimy – wystarczy, że przyjdziesz z nią do naszego serwisu GSM.
 

Skontaktuj się z nami i dokładnie opisz problem, a postaramy się dokładniej określić koszt usługi

Jako nieliczni zgrywamy dane z telefonów komórkowych
Może po prostu chciałbyś zarchiwizować dane które masz w swoim telefonie komórkowym? My nagramy Ci je na płycie CD.

Naprawa ekranów dotykowych
Czy Twój telefon komórkowy przestał reagować na dotyk? A może nie działa tylko pewien jego obszar? Odwiedź nasz Serwis GSM, a nasi serwisanci wycenią usługę i wymienią wadliwą część.
 

 
Skontaktuj się z nami, podaj model telefonu, a nasz serwisant poinformuje Cię o koszcie i zaprosi do naszego punktu serwisowo- handlowego na wymianę.

Przekładanie obudów w telefonach GSM
Czy obudowa Twojego telefonu wytarła się w kieszeni, albo podrapała o klucze w torebce i chcesz ją wymienić na nową? Nie ma na co czekać, odwiedź nasz serwis GSM i kup nową obudowę, a my usługę wymiany wykonamy GRATIS.

Naprawa zasięgu telefonu komórkowego
Czy Twój telefon komórkowy notorycznie gubi zasięg ? A może nie ma go w ogóle? Nasi serwisanci znają ten problem i bez kłopotu potrafią go naprawić.
Ceny: od 55 zł
 

Cena uzależniona jest od modelu telefonu komórkowego w którym występuje probelm z zasięgiem, dlatego też skontaktuj się z nami, a my postaramy się dokładniej wycenić naprawę.

Serwis GSM - Obudowy oryginalne, zamienniki kup u nas a załozymy ją GRATIS

Pobudzanie baterii w telefonach komórkowych
Czy po podłączeniu ładowarki Twój telefon komórkowy nie reaguje, a jesteś pewien że ładowarka którą posiadasz jest w 100% sprawna? Być może to Twoja bateria wymaga pobudzenia. Zleć to nam, my ją pobudzimy, a w dodatku tę usługę zrobimy GRATIS.

Czyszczenie telefonów komórkowych
Być może pracujesz w miejscu gdzie telefon komórkowy narażony jest na ciągłe zapylenie? A może jest już zabrudzony na tyle, że nic nie widać na wyświetlaczu? Zostaw go u nas, a wyczyścimy Ci komórkę przywracając jej dawny wygląd i funkcjonalność.
 

Cena usługi uzależniona jest od modelu telefonu i od stopnia jego zabrudzenia, wystarczy się z nami skontaktować a my postaramy się dokładniej wycenić usługę

Czy przebrnąłeś przez to wszystko i usterka w Twoim telefonie komórkowym nie odpowiada opisowi?

Bardzo dobrze trafiłeś – Nasi serwisanci są ciekawi każdej usterki i z każdą się zmierzą!

Ceny telefonów GSM, usług serwisowych i akcesorii GSM nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 543 KC. Ceny produktów GSM zamieszczone na stronie globalcentrum są jedynie zaproszeniem do składania ofert zgodnie z art. 71 KC i nie stanowią oferty według art. 61 KC. Skontaktuj się z nami jeżeli interesuje Cię dokładna oferta na wybrane naprawe telefonów, usługi serwisu GSM, czy akcesoria GSM. Partner Stock Inventory